Цела Македонија
                   
334525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВИ ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ВО СРЦЕТО НА СТРУМИЦА

Карактеристики на објектот: *) Капацитет - Катноста на објектот вкл...


950 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Промовирано

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

Iphone 12 128gb

Dobro socuvan iphone 12 so 128 gb memorija i 89% baterija , na telefo...


500 €
или предлог цена
26 сеп 16:07Промовирано

Se prodava THOMSON THG 541

Se prodava multi medija pleer.Malku koristen.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Денес 16:13Univerzalen dodatok na kolicka

Se prodava Lascal univerzalen dodatok na kolicka kupen od Mothercare....


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 16:13Se prodava Range Rover Sport 3.6D 272ks

Dzipot e vo mnogu dobra sostojba zacuvan maksimalno donesen od Ch pre...


13.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 16:13Se prodava Iphone 14 pro NEOTPAKUVAN

Telefono e Nov nee aktiviren 078337860 Mozna zamena


1.500 €
или предлог цена
Денес 16:13Se prodava Samsung S22 8ram 128gb

Telefonite se novi ne aktivireni Mozna zamena 078337860


620 €
или предлог цена
Денес 16:13Se prodava Iphone 13 pro 128gb

Telefono E kak nov bes tragi na koristene Mozna zamena


930 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
950 €
Денес 16:12Se prodava Huawei P50 pro 256gb Nov

Telefono e nov ne aktiviren


715 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
729 €
Денес 16:12POLO 1.4 tdi

Prodavam Polo dizel mnogu socuvano servisirano cela godina registrira...


8.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 16:12Kawasaki Z800 !

Kawasaki Z800 2013godina Kupen vo Makedonija(ne uvezuvan) Registrira...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.250 €
Денес 16:12Se prodava Samsung Z Flip 4 256gb

Telefono e nov ne otpakuvan 128gb


820 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
830 €
Денес 16:12Се издава дуќан во Карпош 1

Издавам дуќан ,12 m2 во населба Карпош 1 кај Електромашински Факултет...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 16:12Se prodava Samsung S22 Ultra Nov

Telefonite se novi ne aktivireni so folija po nih 128gb otkluceni na ...


830 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
850 €
Денес 16:12Se prodava Samsung Fold 4 12ram 256gb

Telefono e nov ne aktiviren Mozna zamena 078337860


1.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.450 €
Денес 16:12Gilera Runner ST200

Motorot e vo top sostojba,donesen od ch. moze zamena samo za kross In...


1.300 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:12Se prodava

Se prodava punto 2001g 1,2 16 v benz cist reg stegnato za vozejne...


1.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:10Trimer straus austria

Trimer Straus Austriski 4.2kw Акц...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:10ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР MARANTZ SR-60

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 16:10STIHL MASINA ZA SECENJE BETON DONESENA OD SVAJCARIJA

STIHL MASINA ZA SECENJE BETON ASFALT ZELEZO MODEL STIHL TS 410 PROI...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 16:10STIHL MOTORNA ZA SECENJE BETON ASFALT DONESENA OD SVAJCARIJA

STIHL ZA SECENJE BETON I ASFALT MODEL STIHL 800 PROIZVEDENA 10 MESE...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 16:10ЈАПОНСКИ РИСИВЕР TECHNICS SA-5370K

450 ВАТЕН РИСИВЕР НА ТЕХНИКС. ИВОНРЕДЕН МОЌЕН И СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 16:10MAKITA POTEZEN GER 305 MM DONESEN OD SVAJCARIJA

MAKITA POTEZEN GER 305 MM MODEL LS 1216 L SO LASER DISK 305 MM ...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 16:09Se iznajmuva stan na prizemje

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Кочани

Станови

Денес 16:09Се изнајмува стан на приземје

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Денес 16:09Vw touran 2.0 tdi 2014god,DSG menjac,moze zamena

Vw touran 2.0 tdi God 2013-4 -automatik dsg -km 220*** -7 sedis...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:09Zastava 750

Prodavam Fico 750 celo ili za delovi Vo ispravna sostojba


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Денес 16:09FORD KUGA 4X4 TITANIUM - PANORAMA - KLIMATRONIK

FORD KUGA 4 x 4 - 2.0 TDCI "TITANIUM " 136ks --- REGISTRIRANO DO 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:09Najnova dijagnostika za Man,Scania,Volvo,Mercedes,Daf

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 16:09FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:09SONY MEDIA RECEIVER MBT-W1

SONY MEDIA RECEIVER, ТЕЛЕВИЗОР ИМАВ НО СЕ РАСИПА ПА ГО ПРОДАВАМ, СО ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 16:08Jeep

JEEP Grand Cherokee 4x4 CRD 3000cm3, 160kW, 200kS. Full oprema - Ko...


7.700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 16:08Citroen C2 VTR

Se prodava Citroen C2 1.4 HDI Tel: 071264268 Daniela


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:07Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury DDR3 Ram 1...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 16:07NISSAN QASKAI 1.5dci FULL OPREMA -09

NISSAN QASKAI 1.5dci  78kw  6 BRZINI PROIZVEDENO DEKEMVRI 2009god. ...


7.500 €
или предлог цена
Денес 16:07VW POLO 1.2 KLIMA FULL - SO 62.700km - NOVO

VW POLO 1.2 KLIMA FULL - SEGA IMA POMINATI SAMO 62.700km - MOZE PROV...


4.100 €
или предлог цена
Денес 16:07Plusmed lenti za seker ленти за шеќер 1x50

Plusmed Нови ленти за мерење на шеќер/гликемија во крвта. Novi lenti ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 16:07Se podaruva pecka 074/240/169

074/240/169 074/240/169


10 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 16:06RENT A CAR AUTOMATIC

Se izdavaat vozila vo odlicna sostojba AUTOMATIC, MANUAL, CLIMATIZIRA...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:05Vozdushna pushka HATSAN 4.5mm

SE PRODAVA VOZDUSHNA PUSHKA HATSAN 4.5mm Dosta jaka i sredena za sv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 16:05Seat Leon

Seat leon 1.9 2006g napraven komplet servis i smeneto e komplet lame...


4.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 16:05ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром!

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан од 55м2 во Населба Хром одма спро...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:05Страна 4 од 8364

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам