1605 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартман во Park Golden Beach со поглед на езеро !

Се изнајмува комплетно опремен апартман со поглед на езеро.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:00Промовирано

Smestuvanje vo Mavrovo na 100m od zicarata

Izdavame kompletno opremeni sobi vo Mavrovo.Se naogjame na najdobra l...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Апартмани

22 јул 11:39Промовирано

Sobi Aparymani - Villa Luna Lux

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 јул 16:44Промовирано

Студија во с. Трпејца на самата плажа

Почитувани гости, Нашите студија се наоѓаат на самата плажа во с.Т...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:54Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:44APARTMENTS IVANOVI-najdobroto za vashite pari

Pocituvani,SITE TERMINI od 30-ti juli do 06-ti avgust SE ZAFATENI. D...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:37Izdavam apartmani vo Star Dojran

Izdavam apartmani vo Star Dojran opremeni za cetvorica so posebna kuj...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Вчера 21:13EXTRA POVOLNO SOBI GARSONJERA I STUDIA

Garsonjerata. E locirana vo naselba Biljanini Izvori ul Asnom D3. Na ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:00Villa Bolonja Dhoma-Sobi-Apartmane

Po kërkoni një vend te sigurt dhe kushte të mirfillta gjatë qëndrimit...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 20:38APARTMANI LA STABE - KRUSEVO

Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Апартмани

Вчера 20:33Villa Kliment privatno smestuvanje vo Pestani

Privatno smestuvanje sobi za izdavanje opremeni so: sopstveno kupati...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:24Соби и апартмани Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:18SE IZDAVAAT SOBI VILA BOTANIKA

Villa Botanika се наоѓа во старата битолска чаршија, наспроти бизнис ...


1 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

Вчера 20:07Се изнајмуваат апартмани во Стар Дојран

Се изнајмуваат двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани во...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Вчера 19:59соби за ноќевање во Центар

Се изнајмуваат соби за ноќевање и краток престој во центар на Скопје ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Вчера 19:46Taksi prevoz

Taxi prevoz od granicen premin Kriva Palanka...DEVE BAIR do Sofija i...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 19:32Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:24Nov DUSHEK na Pumpanje!

Edinicen ili Dvoen!Novo Neraspakovano! ...


20 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Кампинг

Вчера 19:20APARTMANI OHRID

IZDAVAM APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:17APARTMANI OHRID

IZDAVAM APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:17Izdavam sobi vo Ohrid

Izdavam dvokrevetni i trokrevetni sobi vo stariot del na Ohrid.


700 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:26Нов Апартман 50м до Езеро со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:03Охрид-соби за туристи на плоштад

Во чаршијата се издаваат една петтокреветна соба и три двокреветни со...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:43****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:32Вила Стивен - нас. Рача

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:28Villa Nikola Ohrid .... ,,,,,

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:28Ohrid,Pestani,apartmani Naum 075-840-272

Izdavam apartani vo Ohrid-Pestani Naum 075-840-272


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:55Se izdava stan na 150m. do plaza Ohrid

SE IZDAVA STAN NA 150m DO PLAZA SO DVE SPALINI DNEVN PRESTOI KUJNA IN...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:54SE IZDAVAAT SOBI VO ---VILLA KONZULI---

Villa Konzuli se naoga vo strogiot centar na Bitola,vednas do sirok s...


1 €
или предлог цена
Битола

Хотели

Вчера 16:36SE IZDAVAT APARTMANI VO ---VILLA KONZULI---

VILLA KONZULI se naoga vo strogiot centar na Bitola, na 50m od siroks...


По Договор
или предлог цена
Битола

Апартмани

Вчера 16:36-----VILLA KONZULI------ se izdaavat sobi

Se izdavaat sobi vo VILLA KONZULI koja se naoga vo strogiot centar na...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 16:36Apartmani/stanovi za izdavanje vo Ohrid

****Sloboden termin posle 6 avgust**** Dokolku sakate da uzivate vo ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:31Се изаваат апартмани и соби на Пелистер, Нижеполе

Вилата се наоѓа над село Нижеполе. Во вилата има чајна кујна и конфер...


35 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

Вчера 16:15Se izdava vikendica

Vikendicata se naoga nad kampot Elesec https://vikendica-stone-hill....


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:09Se izdava GARSONIERA

Se izdava garsoniera za turisti do crkvata sv.Georgija,na setalistet...


20 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 15:56Villa Marija

Издавам реновирани апартмани и соби на 300m од плажата Метропол. *В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:50Се издава Стан во Охрид

Станот се наоѓа во близина на градската болница на оддалеченост од 15...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:43Соби во центар на Охрид !

Соби и апартмани во центар на Охрид ! РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено! П...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:33Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани во центар на Охрид ! РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено! Подеталн...


750 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:33Luksuzni Apartmani

Se izdavaat luksuzno opremeni apartmani/studia vo strogiot centar vo ...


1 €
или предлог цена
Струга

Аранжмани

Вчера 15:27Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридското ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:17Apartman Ohrid Sv.Stefan

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:11Апартман Тансо Охрид со 3 соби - СЕ ИЗДАВА

Апартманот е лоциран помеѓу главната автобуска станица и чаршијата во...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:54Страна 1 од 41

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам