Avtomobili Bozo / Автомобили Бозо


SUZUKI SWIFT 1.3 Benzin 2007 68kw/92hp

Oпрема: ABS, ESP, Airbag, клима, патен компјутер, серво волан, подес...

3.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

PEUGEOT 107 1.0i Benzin 2009 50kw/68hp

Oпрема: ABS, ESP, Airbag, клима, патен компјутер, серво волан, подес...

3.490 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

HYUNDAI i10 1.1 Benzin 2009 49kw/67hp

Oпрема: ABS, ESP, Airbag, клима, серво волан, подесување на волан, C...

3.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW POLO CROSS 1.4 TDI Dizel 2006 51kw/69hp

Oпрема: ABS, ESP, Airbag, клима, темпомат, патен компјутер, серво во...

4.450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

FIAT PANDA 1.2 Active Benzin 2011 51kw/69hp

Oпрема: ABS, ESP, Airbag, клима, патен компјутер, серво волан, city ...

3.750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA D 1.2i 16v ECOTEC Benzin 2007 59kw/80hp

Oпрема: ABS, ESP, Airbag, клима, патен компјутер, серво волан, подес...

3.750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8v Benzin 2008 57kw/77hp

Oпрема: ABS, ESP, Airbag, клима, патен компјутер, серво волан, city ...

3.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW FOX 1.2 Benzin 2008 godina 40kw/54ks

Oпрема: ABS, ESP, Airbag, клима, серво волан, подесување на волан, M...

2.950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Avtomobili Bozo / Автомобили Бозо

Телефон: 077803006

Адреса: ул. Финска 2 бр. 1в

Град: Гази Баба

Facebook страна: https://www.facebook.com/avtomobili.bozo

Instagram страна: https://www.instagram.com/avtomobili.bozo/

Увоз и продажба на половни возила директно увезени од Холандија, Германија, Италија. Позади нас е децениско работно искуство и стотици задоволни купувачи. Врвен квалитет, одлична услуга и супер цена! Престани да бараш, купи-пали-вози!

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Avtomobili Bozo / Автомобили Бозо

Престани да бараш, купи-пали-вози!
ул. Финска 2 бр. 1в
1000

Гази Баба

www.reklama5.mk/avtomobili.bozo

077803006

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам