1 / 5
Плац во Доброшане
75.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.02.2023 12:55

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1508 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава урбанизиран плац во Доброшане, наменет за домување, со површина од 1508 метри квадратни. Плацот се наоѓа после поранешната Кланица, односно на патот за излетничкото место Студена Вода на 140 метри од Регионалниот пат Куманово-Св.Николе.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Ивица
Потврден огласувач
070807099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам