1 / 12
2 STANA KAJ DR KELESOV
80.000 €
28.09.2022 20:27

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

110 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг со површина од 110 m2 може посебно или заедно во зграда карши Др Келешов-Диво Насеље.Станот располага со 6 соби, 2 купатила,3 тераси и подрумски дел. Вреди да се види.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
071429379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам