1 / 6
КУЌА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА
95.000 €
Цената не е фиксна
28.07.2021 21:47

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

151 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

162 m² m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2001

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Народна Револуција 401

Се продава куќа веднаш вселива на Пчињски пат со комплетна документација , на два километри од центарот на Куманово, 151 метар квадратен стамбен простор, гаража и уште 162 метри квадрати уреден двор, комплетно наместена , парно греење

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marjan
Narodna Revolucija 401
Потврден огласувач
075355550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам