1 / 5
Se izdava Ducan
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2022 12:37

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

69 m²

Греење:

Друго

Se izdava ili prodava Ducan od 69 sqm na Bulevar Treta MUB 172. Lokalot e delumno opremen so opremna za pekara.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ivica
Потврден огласувач
072241906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам