1 / 8
Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд
1 €
Цената не е фиксна
27.10.2022 21:52

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

87 m²

Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд, веднаш до новиот Кам маркет во населба Точила, на улица,, Војводинска,, бб.

Објектот е погоден за секаков вид на работилница (стакларска, ПВЦ дограма, авто механичарска, авто електричарска и други намени) или магацински простор.

Цена по договор.

Телефон за контакт : 070 455 727

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

.
Ул.,, Војводинска'' бб
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам