1 / 11
Kupuvam Tico,Matiz,Spark,Kalos,Aveo,Cruze i sl.Havarisani
111.111 €
05.04.2023 12:22

Бутел / Скопје

Kupuvam Tico,Matiz,Spark,Kalos,Aveo,Cruze,Laceti,Captiva i sl.vo bilo kakva sistojba ispravni ili ne ispravni udreni zaribani sekakvi moze i so stranski tablici ponudete info na tel.077622572 ili viber

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Delovi za Daewoo i Chevrolet
Потврден огласувач
077622572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам