1 / 6
Se prodava Kuca
32.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2021 19:33

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

96 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

177 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vera Kotorka 25A

Se prodava Kuca na ul. Vera Kotorka 25A. Kucata se naogja pomegju Nagoricki i Proevski sokak, poznato kako Star Brokat (Sevro).
Cena po dogovor.
Kontakt telefon:
078344132
078207392
078313041
078876344

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
078304807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам