1 / 8
Mnogu socuvan doneseb od svajcaria
750 €
06.05.2021 22:21

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

26 "

Top sostojba 36v

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Samet
Потврден огласувач
071475129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам