1 / 10
FIAT 500 1.3MULTIJET 75PS 2008 -AUTOGENEVA-
1 €
05.12.2021 16:35

Бутел / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A4 1.9TDI 131PS 2004 KARAVAN -AUTOGENEVA-

1 €

VW GOLF 4 1.9TDI 90PS 2002 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам