1 / 10
VW POLO 1.4TDI 80PS 2009 BLUEMOTION -AUTOGENEVA-
1 €
01.04.2022 16:24

Бутел / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A4 2.0TDI 140PS 2005 -AUTOGENEVA-

1 €

HYUNDAI IX35 2.0CRDI 184PS 2011 -AUTOGENEVA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам