1 / 12
Куќа - ТОП ЛОКАЦИЈА!
1 €
09.07.2022 00:04

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1987

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ул. Ѓорче Петров бр.57

Се продава куќа на Ул. Ѓорче Петров бр.57 над ПИН ПЕТРОЛ спроти маркет КИПЕР.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
071248689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам