Се продава куќа на ул.Никола Тесла на 1 км од центар на град
53.333 €
19.04.2022 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

82 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

118 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Никола Тесла бр.44

Се продава куќа на почеток на ул.Никола Тесла бр.44 од 82 м2,со дворно место 118 м2,помошни простории од 19 м2 и полуотворена гаража.Локација многу добра на само 1 км од центар на градот.Документација комплетно средена со број на имотен лист 6485.Подетални информации на лице место како и простор за договор за цена или замена за еднособен стан.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
071208081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам