1 / 4
Viluskar STILL FM-X17
1 €
29.04.2022 13:00

Бутел / Скопје

Viluskar regalen STILL FM-X17, triplex ram so visina na krevanje 6200mm, 1,7 toni, bocen pomestuvac i avtomatsko sobiranje na viluski
071333781

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Viluskari
Потврден огласувач
071333781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам