Bagerist so rabotno iskustvo
3 €
13.07.2022 16:10

Бутел / Скопје

Imame potreba za rakuvac na gradezni masini koj znae da raboti na bager skip buldozer
Za poveke info javete se 075396470

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Nasir Tusha
Потврден огласувач
075396470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам