1 / 7
HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2
2.400 €
27.09.2022 16:13

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ШИФРА- 344

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин во Визбегово.
- 400м2- магацин
- 170м2- магацин или канцеларии
- 200м2 двор ( паркинг за околу 20 коли)

цена: 2400еур + режиски трошоци

☎ 075 424 130

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од: Претпријатие

DELTA NEDVIZNOSTI
Deme Gruev br. 5/8-1
Потврден огласувач
38975424130
Испрати Е-маил до огласувачот

KAT OD KUKJA ZA KANCELARII VO TAFTALIDZE-KATASTAR

400 €

Prostrana kukja na atraktivna lokacija vo Taftalidze

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам