1 / 3
Se prodava Pasiste vo Ovce pole/Kumanovo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 09:27

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

18500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam pasiste 18500 m2/ima i del so suma vo nego/Kumanovo-s.Kokosinje 4 km od glaven pat Kumanovo-Sv.Nikole/pozadi ZIK Vinarija so pat/odgovara za poveke nameni...cena 1 evro m2...5'/, popust za seriozni kupuvaci...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

MD
Потврден огласувач
076697160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам