1 / 3
Hala pod kirija kaj carinata
По Договор
01.05.2023 23:20

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

200 m²

Kaj terminalot stocen pazar info na 075353249

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

b.a
Потврден огласувач
075362444.079402702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам