1 / 8
Kukja pozadi monopol
111.111.111 €
Цената не е фиксна
24.07.2022 21:15

Куманово / Куманово

Број на соби:

12

Квадратура:

330 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

580 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1998

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Se prodava kukja pozadi monopol, vednas do ucilisteto Toli Zordumis
Kukjata ima 2 sprata, visoko potkrovje i podrum
Vkupna kukjai dvorna povrsina 580 m2 (110 + 370)
Ima posebna markica za izgradba na uste 1 kukja i poseben izlez na druga ulica.
Javete se za informacii
Cenata ne e fiksna

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bosko
Потврден огласувач
075620643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам