se prodava Kuka
30.000 €
22.08.2022 23:22

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ajducka cesma

se prodava karabina

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

robi
Потврден огласувач
075689342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам