2000m2 kojnarska reka
20 €
09.10.2022 11:18

Куманово / Куманово

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

2000m2 granici so stocen pazar vo kojnare 20evra m2.075/924183

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078802171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам