1 / 1
Штитници за нозе
1.000 МКД
16.10.2022 11:01

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нови штитници за нозе неупотребени купени 1400 ден. Ги продавам 1000 ден. Штитниците се квалитетни и се затегаат во горниот дел.

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
07042347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам