1 / 3
prodavam masina za sadovi
1 €
27.02.2023 12:57

Кисела Вода / Скопје

prodavam masina za sadovi malku koristena.
potrebna e mala popravka.

6500 den

070344506

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

мали богатства
skopje
Потврден огласувач
070344506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам