1 / 6
Плац во индустриска зона Трлиште (до Центропалас)
60.000 €
25.01.2023 06:09

Куманово / Куманово

Квадратура:

1948 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продажа плац од 1948 м2 веднаш зад фабриката Мока Пром. Се граничи со Центропалас - летна градина.
Погодно е за изградба на фотонапонски волтаици или индустриски објект.
Веднаш до плацот поминува електрична мрежа.
Од магистралниот пат Куманово - Крива Паланка има пристапен пат до плацот.
КП 1476/18

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
078236194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам