Се продава плац во старо нагоричане
15 €
01.01.2023 13:12

Куманово / Куманово

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плацот се наога на самиот магистрален пат во близина на старата бензиска пумпа има вода струја телефон во непосредна близина на реката
Конт број Венцо 076 272 103

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

slave
Потврден огласувач
071217236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам