1 / 10
Shitet shtepia
150.000 €
03.12.2022 17:45

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

700 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Lagja Stacioni hekurudhor

Shitet shtepija ne lagjen e stacionit Hekurudhor ne afersi te fshatit Çerkez.
Posedon 6 dhoma, dy banjo.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Qenan
Потврден огласувач
072209933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам