1 / 1
Kupuvam stan vo Ohrid
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.02.2023 07:37

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Купувам стан во Охрид со една спална соба, околу 50 квадрати. Пожелно е станот да се наоѓа во источниот дел од градот, односно на потегот од Билјанини извори до Центар, или на Булевар Туристичка на истиот дел од градот. Предност имаат поновите градби.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Игор
Потврден огласувач
070372016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам