1 / 2
Karabina , vikendica i niva vo dobrosane , доброшане
6 €
14.01.2023 13:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

2962 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava karabina i niva od 2962 kvadrata vo selo dobrosane , informacii na 078358231

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
078358231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам