Placevi vo babin dol
11 €
06.02.2023 09:09

Куманово / Куманово

Квадратура:

5700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo babin dol,placot se naogja vo gradezna zona,golemina na placot e 5700 m2 i se prodava komplet,zatoa e i taa eftina cena....moze da se kupi zaednicki

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Dragana
Потврден огласувач
077876415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам