1 / 7
Се продава куќа на Васил Драгомански
160.000 €
Цената не е фиксна
15.03.2023 10:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

92 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Васил Драгомански бр 40А

Се продава куќа на ул Васил Драгомански бр 40А

Целосна квадратура од 307m2
- Куќа 200m2
- Двор 92m2
- Гаража 15m2

Со целосна документација.

За повеќе информации
📞 078/398 702
🏡 Зулу Недвижности посветено во ваша корист!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам