Logo

Електро мотор elektro motor motori elektromotor

Број на оглас: 3126865 | Објавен на: 05.09.2020, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


На фланша големи мотори
22кв 2900
30кв2900
22кв 1440
45 кв 1450
37 кв 1450
55 кв 1450
75 кв 1450
132 кв 1450
315 кв 1450
И многу други

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач