Цела Македонија
                   
334527 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MITSUBISHI ASX 2012 GODINA

⭕ SE PRODAVA ⭕ MITSUBISHI ASX 1.8D 116KS 2012G - Cena: 9900€ - 200...


9.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

01 окт 14:50Промовирано

Mazda 2 1.5 benzin Sport model 76kw Swiss Staklo Nova

Mazda 2 1.5 Benzin 76kw/103ks najdobriot i najpogoden,mnogu ekonomice...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:25Промовирано

Suzuki GSR 600

Se prodava Suzuki GSR 600 vo mnogu odlicna sostojba, redovno servisir...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

*** SAMSUNG GALAXY A53 *** iButik.mk

Novi so 24 meseci garancija! Moze i zameni za Samsung ili iPhone s...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:53*** SAMSUNG GALAXY NOTE 10 *** iButik mk

Galaxy Note 10 (black, neverlock, 256/8) = 279€ IMA GARANCIJA! ...


279 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:53Adr daski i kaisi spaneri

Povolno


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 10:53фамилијарна куќа на улица Московска,спроти Сити МОЛ

одлична понуда,само во агенција ЧАНАК се продава фамилијарна куќа сп...


139.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:53Плацови и ниви Свети Николе

- Бараки, парцела 6444/3 (12 011 m2), струја вода и можност за делење...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 10:53SE PRODAVA NIVA VO USJE

Se prodava niva zemjodelsko zemjishte od 6973m2 vo mesto vikano M...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:534 собен стан во Тафталиџе 1 на 2 кат

🎖🎖🎖"PREMIUM" 🎖🎖🎖понуда во агенција "ЧАНАК". НОВ 4-собен стан (...


139.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:53samsung a7 so orginalen negov ekran

raboti na site kartici i e socuvan mnogu


6.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 10:53GOLF 7 2.0 TDI UVEZEN O DE DE VO VOZENJE!

MAX SOCUVAN GARAZIRAN SO SITE SERVISI REGISTIRAN DO 24 04 2023 god....


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:53Трособен стан во Дебар Маало од 83м2

Агенција Чанак продава трособен стан во Дебар Маало, во централното г...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:53GPS NAVIGACIJA 5' i 7' SO NAJNOVI i DODATOK KAMIONSKI MAPI

Опис: Достава на рака или по карго.Моделите СЕ 5' - 4500ден 7...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Денес 10:53Специјална понуда на ексклузивни станови во Карпош.

Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови н...


195.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:53*** SAMSUNG GALAXY NOTE 10 PLUS *** iButik.mk

Galaxy Note 10+ (black, neverlock,used) = 369€ IMA GARANCIJA! ...


369 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:53samsung j3 so dve kartici socuvan ne grebnat

raboti na site kartici


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 10:53CENTAR PLOSHTAD NAD DESTAN 50M2

Se prodava renoviran stan od 50m2 faktichka sostojba 60m2 2,5 soben ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:53Се продава евтин стан

👉само во ЧАНАК агенција👈 📣евтин стан во одлична состојба,со можно...


67.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 10:53*** Apple iPhone 11 Pro Max *** iButik.mk

Gold, 512gb. Moze i zameni za Samsung i iPhone so vasa doplata. ...


549 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:53iPhone 13 Pro Max --Novi--

iPhone 13 Pro Max 128GB --Novi--Neaktivirani✅ 12 Meseci internacion...


1.129 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.150 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:53****iPhone 13 Pro & iPhone 13 **** iButik.mk

APPLE iPhone 13 128GB - 749EUR Moze i zameni so vasa doplata samo...


749 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
839 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:53*** Apple iPhone 12 Pro Max *** iButik.mk

iPhone 12 Pro max GOLD so 256GB - 799EUR iPhone 12 Pro max blue so 2...


799 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:52kompresor za pumpanje gumi nov donesen od germanija

kompresorot e nov donesen od germanija


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 10:52*** Apple iPhone 13 Pro Max *** iButik mk

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB perfketna sostojba! Moze i zameni so...


1.049 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.149 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:52PRIPOR LUXSUZEN STAN 122M2

Se prodava stan od 122m2 luxsuzno opremen vo relativno nova zgrada na...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:52255/35/20 od audi A7 vozeni 500km

Kako novi Pod garancija se gumite do 24.01.2022 078418303


350 €
или предлог цена
Денес 10:52плац со маркица за градба на зграда ( ИСПЛАТА ВЕДНАШ - по до

агенцијата ЧАНАК бара плац со маркица за градба на зграда ( ИСПЛАТА В...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:52*** ORIGINALNI APPLE AIRPODS *** iButik.mk

Se prodavaat isklucivo ORIGINALNI Apple Airpods 3 ponovniot model so ...


199 €
или предлог цена
Денес 10:52CENTAR ZELEN PAZAR 80M2

Se prodava klasicen 3 soben stan od 80m2 wc+ kupatilo na 3 od 6 kat...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:52*** SAMSUNG GALAXY A10 *** iButik.mk

A10 (crn) = 79€ Moze i nekoi zameni za Apple ili Samsung telefon...


79 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:52*** Samsung Galaxy A22 *** iButik.mk

Samsung Galaxy A22 5G white, 64gb, 4RAM


169 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:52Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 10:52*** Apple iPhone 12 Pro 256GB EU MODELI *** iButik.mk

iPhone 12 Pro (blue,256gb,neverlock) = 749€ Moze i zameni so vasa ...


749 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:52*** iPhone X *** iButik.mk

iPhone X (black, 64gb, 80%) - 239 EUR iPhone X (black, 64gb, A1 oper...


199 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
239 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:52Откуп на Apple Watch iCloud

Вршиме откуп на Apple Watch iCloud. Понудете во порака.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 10:52*** SAMSUNG FIT 2 *** iButik.mk

Samsung Fit 2 - NOV NEKORISTEN - 65EUR. MOZE I ZAMENI ZA SAMSUNG I...


3.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 10:52Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:52samsung gt s5610 socuvan mnogu

raboti na site kartici ispraven se


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
Куманово

Останато

Денес 10:52*** OTKUP SAMSUNG GALAXY A53 A33 A13 *** SAMO NOVI KESH ODMA

Otkup na Samsung galaxy SAMO NOVI A53 A33 A13 NE NUDETE DRUGI...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:52CENTAR G ZID 57M2

Se izdava 2,5 soben stan od 57m2 renoviran i opremen na 3 od 6 kat...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:52*** Apple iPhone 12 Mini *** iButik mk

Se prodava Apple iPhone 12 Mini vo BESPREKORNA SOSTOJBA! MOZE I ZA...


429 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:52*** Apple Watch 3 *** iButik mk

Apple Watch 3 42mm, black 139 EUR MALKU KORISTEN MOZE I ZAMEN...


139 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 10:52Страна 1 од 8364

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам