Logo

Restoria Discreet Sredstvo za regener. STOP ZA BELATA KOSA

Број на оглас: 1085201 | Објавен на: 31.12.2019, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Машка козметика

Вид на оглас: Се продава


Specijalen popust od proizvoditelot
150ml 1000 den IMAME
250ml 1400 den IMAME
4x250ml 5300den IMAME
za kargo 110 den isporaka
ZA NARACKA SAMO OSTAVETE PORAKA SO VASI PODATOCI I MOBILEN BROJ ISPORAKA VEDNAS, GO DOBIVATE NAREDNIOT RABOTEN DEN.
BEZ NEPRIJATEN MIRIS PRI UPOTREBATA
150мл едно паковање 1000 ден.
250ml едно паковање 1400 ден.
250x4 5600 den
****** ПРВУТ, ЧЕШАЊЕ, ЦРВЕНИЛО,БЕЛА КОСА ЌЕ БИДАТ МИНАТО СО УПОТРЕНА НА РЕСТОРИА ДИСКРЕТ.
Уште при првата употреба за три дена го решавате проблемот со ПРВУТОТ И ЦРВЕНИЛО НА ТЕМЕТО НА ГЛАВАТА. ВО ИДНИНА НИКОГАШ НЕМА ДА ИМАТЕ ПРОБЛЕМ СО ПРВУТОТ, ЧЕШАЊЕ ИЛИ ПАК ЦРВЕНИЛО И МОЗУЛЧИЊА ВО ГЛАВАТА, МЕДИЦИНСКО ТЕСТИРАНО ВО ИНСТИТУТОТ ЗА ЗДРАВСТВО ВО АУСТРАЛИЈА И ДОКАЖАНО СО 45 ГОДИШНА УПОТРЕБА*********
( достава НАРЕДНИОТ ДЕН со вклучен подарок од фармацефската куќа Ресториа Австралија
ПЛАЌАТЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ 110 ден испорака БРЗА ПРАТКА ИЛИ КАРГО ЕКСПРЕС.
Испорака БАЗА-БАЗА 100 ден плаќање на лице место при подигнување во БАЗА.
Производот е оригинален од Австралија, набавен преку Тајланд (поради одличните трговски и бесцарински односи меѓу Австралија и Тајланд и цените се пониски)
Производот е оригинален од Restoria Australia, природен со растителен мирис кое содржи природен сулфур без вештачи додатоци. Нa пазарот има производи произведени во Англија под истото име кои се со вештачки додаток на Сулфур и има непријатен мирис при употребата. Производот има упатство на Англиски и Тајландски јазик поради тоа што истиот го набавуваме преку наш партнер од Таиланд
Вратете ја својата самодоверба
Развиен уште пред 45 години, Restoria Discreet е третман за побелена коса кој постепено го враќа природниот изглед на бојата на вашата коса.

Restoria Discreet крема за коса работи со природната хемија на косата, постепено враќајки ја вашата коса до природната боја во рок од 2-3 недели. Бојата на косата може да се контролира со зачестеноста на нанесување, па можете да одстраните целокупната седост на вашата коса или само дел од побелената коса во зависност од посакуваниот краен резултат.

Restoria Discreet е многу едноставен за употреба! Не се потребни мешања, ракавици или дополнителна опрема за да се нанесе кремата. Погоден е за сите возрасти и за сите бои на коса. Лосионот содржи природни состојки кои што не само што ја враќаат природната боја на вашата коса туку и го спречува појавувањето на првут и може да се користи и за превенција на келавост, а исто така ве штити и од појавата на првут. Значи кремата Restoria Discreet е целокупен третман за вашата коса кој ќе ве направи да изгледате и да се чуствувате помлади.
Напомена:
Испратете порака со Ваше име и презиме и адреса каде да се испорача и колку парчиња истиод ден ќе Ви биде испратено паковањето Вие го добивате наредниот ден преку Брза пратка.
Испорака
КАРГО БАЗА 110 ден ВРАТА 140 ДЕН
ГЛОБКО БАЗА 100 ДЕН ВРАТА 170ДЕН

ПРАТЕТЕ ПОРАКА СО ВАШИ ПОДАТОЦИ ОВДЕ ИЛИ НА МОБИЛЕН каде да се испорача.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 kupinainternet

Потврден огласувач