1 / 4
NOVA PRIKOLKA (kolicka) ZA KOLA 100x140cm
9.000 МКД
02.01.2023 09:05

Прилеп / Прилеп

se prodava nova ne upotrebuvana prikolka za kola 100x140cm so nova sapa i solidni gumi
INFORMACII NA TEL. 077 647-500 ORDE

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Hidroagregat pumpa hidraulicna

700 МКД

Kolektori za rotori kolektor za vinkler vinklovanje

2 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам