1 / 3
Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 00:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

5300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е погодна за секакви градежни или деловни намени. Нивата се наоѓа во непосредна близина на Прилеп, на патот за Скопје. Се наоѓа на излезот од Прилеп, веднаш (на 100 м) после бензиската пумпа на Лукоил, на спојувањето на магистралниот пат од Битола кон Скопје, спроти автосалонот на Пежо. Нивата е со површина од 5300 м2 и со ширина од 35 метри. Истата има излез на главниот пат од каде има можност за пристап и влез со моторни возила. Единствено оваа нива има легален влез/излез и на втор пат, кој се наоѓа на задната страна, прооден за товарни моторни возила и е широк и послан со макадам. Нивата има платено давачки за вода и струја. Можна е и делимична продажба на нивата. Цена по договор. За повеќе информации јавете се на тел: 075639314

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Стеван
Потврден огласувач
071289584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам