Logo

GAVEZ - Symphytum officinale

Број на оглас: 1518309 | Објавен на: 18.10.2019, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


Крема и Капки од (ГАВЕЗ)-Symphytum officinale.

Против рани, посекотини, гребаници, гнојни воспаленија, модринки, отоци, оштетени лигаменти, зглобови, коски, тетиви, гихт, реума и сл.
Активните супстанции длабоко продираат во ткивото и делуваат со забрзување на зацелувањето на оштетената кожа.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI (претпријатие)

Потврден огласувач