1 / 12
Izrabotuvam luksuzni kujni i drug mebel po merka
250 €
Цената не е фиксна
19.11.2021 09:56

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka po merka na sekakov mebel za vasiot dom .Iverka, medijapan i laminat garancija od 2 godini za sekoj kupen mebel, servis vo sekoe vreme 24h na den... Izrabotka kvalitetno i brzo kompletno so montaza. Pravime i 3d prezentacija. mob. 075 258 000

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

mebel
Потврден огласувач
076509311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам