Logo

БИЛНИ КАПКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Број на оглас: 1556896 | Објавен на: 08.01.2020, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Ако многу пати сте пробале безуспешно, сега сте пред вистинскиот предизвик. Богата колекција од единствени, суперквалитетни препарати кои ја враќаат самодовербата и чувството на успех. Единствено што ќе изгубите се вишокот килограми. АПИХЕРБАЛ препаратите делуваат на повеќе начини во борбата против прекумерната тежина:
го намалуваат апетитот и го засилуваат чувството на ситост;
го забрзуваат метаболизмот и го подобруваат варењето;
помагаат во согорувањето на масните наслаги и нивно претворање во енергија;
го регулираат шеќерот во крвта и спречуваат трансформација на шеќерите во масти;
ги елиминираат вишокот течности од организмот, особено оние кои се натрупуваат во масните и целулитните ткива;
го отстрануваат целулитот; ги испразнуваат цревата и го прочистуваат организмот од вишокот материи;
го засилуваат имунитетот и го тонизираат, бодрат и освежуваат организмот.

Билните капки за слабеење и обликување на телото е идеална комбинација на лековити билки во комбинација со НИКИВИТА, составена за ефикасно топење на масните наслаги и совршено обликување на телото. Го регулира метаболизмот, го стимулира исфрлувањето на вишокот течности и цревната содржина од организмот, ја подобрува работата на органите за варење и создава чувство на ситост.Билните капки со еликсирот НИКИВИТА е диетално пробиотичко средство кое го одржува балансот на микрофлората и ја контролира телесната маса. Го регулира метаболизмот на шеќерите и служи како превентива на кардиоваскуларните заболувања, диајбетисот и остеопорозата. Се препорачува за сите кои сакаат да слабеат и за спречување на таложењето на масните наслаги посебно за лица кои се занимаваат со спорт и фитнес. 500 ml.1200 den.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

Потврден огласувач