Logo

PIKA BIMORE KUNDËR SHEQERIT TË LARTE NË GJA

Број на оглас: 1567402 | Објавен на: 09.06.2020, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


PIKA BIMORE KUNDËR SHEQERIT TË LARTE NË GJAK
Antihiperglikemik natyral,tonik ,antidijabetik,antipiretik,diuterik ,antihipertenziv,kundër shtypjes së naltë të gjakut,analgetik,antidiareik(kundër barkqitjes).Ndikon:antibacterial,bakteriocid,fungistatik,antitoksik.
Mënyra e përdorimit :mirret tre herë në ditë prej 30-50 pika ose një lugë e vogël kafeje me pak uje gjysëm ore para vaktit.
APITERAPIJA DHE FITOTERAPIJA APIHERBAL
...NË BASHKËPUNIM ME NATYRËN...
PRODHIME NATYRALE TË BLETËVE
• Mjaltë
• Majë e mjaltës
• Pluhur lulesh
• Polen
• Polen i fermentuar-Perga
• Dyll blete
• Propolis .balsam
• Propolis pika
• Pika bimore
ELIKSIR PËR PJELLSHMËRI
BIOSTIMULATOR NATYROR,
ANTIBIOTIK, ANTIOKSIDANT DHE AFRODIZIAK
E rrit pjellshmërinë tek burrat dhe gratë, e rregullon tajitjen e hormoneve seksuale, e forcon potencën, jep stimulim , energji dhe fuqi.
Mënyra e përdorimit: Merret me lugë druri ose lugë plastike 2-3 lugë në ditë 10-15 minuta para buke.
• Pika prej ehinaceës
• Pika prej murrizi
• Pika prej artiçoke
• Pika prej hithëri
• Pika prej valeriane
• Pika prej boronice
• Pika për apetit
• Pika për përforcimin e imunitetit dhe mekanizmit të mbrojtjes së trupit
• Pika për zemër
• Pika për cirkulim
• Pika për zvogëlimin e sheqerit në gjak
• Pika për revitalizim të mëlqisë së zezë
• Pika kundër pagjumësisë
• Pika për qetësim
• Pika për lukthin
• Pika për forcim të organizmit
• Pika për eliminim të toksineve
• Pika kundër gazrave dhe bymimit të stomakut
• Pika për rregullim të metabolizmit
• Pika për inhallacion
• Pika për hundë dhe sinuse
• Pika për organet e frymëmarjes
• Pika për funkcionim më të mirë të veshkëve
• Pika kundër impotencës
• Pika kundër sheqerit të lartë në gjak
• Pika kundër errës të keqe nga goja
• Pika kundër ndezjeve të gojës
• Pika kundër gjakderdhjes
• Pika kundër anemisë
• Pika për rregullim të gjëndrës tiroide
• Pika kundër djersitjes
Pika të pelinit të ëmbël (Artemisa Annua)
PIKA BIMËSH MUSTARDË SHARRI 100% ELIKSIR NATYROR, TONIK NATYROR, ANTIBIOTIK, ANTIOKSIDANT DHE BIOSTIMULATOR.
natyrale dhe prodhimet e tjera të bletëve janë kombinime ideale të shumë bimëve të cilët kur kombinohen kanë efekt më të madh shërues.Me qëllim që këto bimë të kenë efekt më të madh ata kombinohen me mjaltën dhe prodhimet e tjera të bletëve(duke mos i larë me uj të nxehtë).Përzierjet e preparateve,poleni i fermentuar,propolisi në kombinim me bimët si:SHERBELËN,MINTIN,KAMOMILËN,TRUMZËN,KANTARIONIN,HITHËRIN,VALERIANËN,EHINACEËN,MURRIZIN E TJERA,prej këtyre kombinimeve fitojmë pika,çaja që ndihmojnë për sëmundje të ndryshme si adenome,sëmundje të prostatës,sterilitetit,ndezjeve të veshkëve,gurrit në tëmth,gastritisit,lukthit,yndyrnave në gjak,kundër kokëdhimbjes,pagjumësisë,sheqerit në gjak,problemeve menstruale,anemisë e tjera.
PROPOLIS,GAVEZ (Symphytym officinale L.) KREM GEL
...Në bashkëpunim me natyrën.

Огласи од: APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

T.Jovanoski 11, Gostivar
Гостивар

Станете Премиум член

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

Потврден огласувач