1 / 5
agregat honda 4,5 kw
350 €
Цената е фиксна
22.03.2023 19:50

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu jak ekstra tel..

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
072307277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам