1 / 12
LETUVAJTE VO ALBANIJA ORIKUM VALONA
40 €
Цената не е фиксна
31.07.2022 12:24

Битола / Битола

Se izdavaat 2 apartmani vo Orikum Albanija,kompletno opremeni, 7 kreveti,klima,TV-kablovska,Wi-Fi.
Cena za juni i septemvri 20 evra
Cena za juli i avgust 40 evra
Kontakt 071235547

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071235547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам