1 / 1
ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА
10.000.000 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 14:37

Прилеп / Прилеп

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА.
ЈАВЕТЕ СЕ ЌЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се бара / Можна е замена од:

stefan
Потврден огласувач
078363821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам