1 / 4
Издавам соби во центар
По Договор
08.09.2022 13:54

Охрид / Охрид

Греење:

Друго

Издавам соби во центар со сопствен паркинг.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Josif
Потврден огласувач
076549785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам