Logo

Audi a4 2010 godina

Број на оглас: 2275603 | Објавен на: 17.04.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 12.900 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


swiss auto- audi a4 ,2,0tdi 105kw,143,konja avtomatski menuvac s’tronik 8 stepen menuvac karavan ekstra kola.od oprema poseduva se, site servisi mu se napraeni

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vaki