Logo

КОРЕН ОД ОМАН -INULA HELENIUM

Број на оглас: 2280496 | Објавен на: 19.07.2020, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


КОРЕН ОД ОМАН -INULA HELENIUM
Против бронхитис,астма,кашлица,алергии,емфизем,
катар слуз во белите дробови,ТБЦ,настинка ,грип,заболувања на метаболизмот,желудникот, катар на цревата,глисти/паразити/,заболени бубрези, жолчка и црн дроб,жолтица,гастритис,шеќерна болест,дијареа,ослабнат организам,слабокрвност,нарушена циркулација,реома,ишијас,гихт,отоци и водена болест,нередовна менструација и женски болести,неплодност,инфекции на урогениталниот тракт,за јакнење на крвта и детоксикација на организмот.Делува антибактериски,антифунгицидно и антиканцерогено.

Огласи од: APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

T.Jovanoski 11, Gostivar
Гостивар

Станете Премиум член

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI (претпријатие)

Потврден огласувач