Logo

КОРЕН ОД ЛИНЦУРА

Број на оглас: 2280515 | Објавен на: 09.06.2020, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


GENTIANA LUTEA- ЛИНЦУРА
Тоник ,холагог
Против гастритис и заболен желудник,намален апетит ,анорексија,дипсепсија,катар,дуење ,воспаление на слузницата на стомакот,глисти,паразити,грозница,слабокрвност,кожни и бубрежни инфекции,слаба циркулација,кашлица ,бронхитис.Го јакне имунолошкиот систем.

Огласи од: APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

T.Jovanoski 11, Gostivar
Гостивар

Станете Премиум член

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI (претпријатие)

Потврден огласувач