1 / 12
Apartments Nemo DeLuxe
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2023 20:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Нови, луксузни апартмани во центар на Охрид, на само 2 минути од езеро, комплетно опремени со: кујна со дневна соба, спална соба, купатило. Секој апартман (стан) е со површина од 50m2. Бесплатен интернет во целиот објект, лифт, клима уред, кабелска ТВ, обезбеден паркинг простор.

Резервации на 071 231 071

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Марина
Потврден огласувач
071231071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам