Izdavam deloven prostor
1 МКД
20.04.2021 11:42

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

SE IZDAVA deloven prostor 50 m2 vo naselba Gjogdere 2 kaj zelenite i crvenite zgradi, vednas do parkot so pogodna lokacija za Market, Deloven prostor, Ateka itn.

077 933 425 Slavica
078 309 122.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

/
Потврден огласувач
078-309-122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам